Юні дослідники Клішковецької громади-переможці обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»

Дата: 24.03.2023 15:23

З метою залучення учнів віком від 9 до 11 років до науково дослідницької діяльності в галузі природознавства, виявлення і всебічної підтримки творчо обдарованих дітей, сприяння модернізації змісту науково дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності, на базі КУ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» 23 березня 2023 року проведено обласний конкурс експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» у змішаному форматі: офлайн  та онлайн.

Роботи конкурсантів представлено у 5 номінаціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я» та «Народознавство. Краєзнавство». Понад 60 учнів закладів освіти області віком 9-11 років взяли участь у Конкурсі, серед них 3 учні Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка, 2 учні ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І –ІІІ ст.», 1 учениця філії «Малинецький ЗЗСО І-ІІ ступеня – ЗДО».

Оцінювало роботи дітей компетентне журі у складі науковців ЧНУ імені Юрія Федьковича та Державного навчального закладу освіти «Буковинський державний медичний університет», працівників Вищого приватного навчального закладу «Львівський медичний фаховий коледж «Монада»», Чернівецького ботанічного саду. Журі відмітило цікаві роботи з актуальною тематикою і вдало підібраним об’єктом дослідження, бажання дітей вивчати навколишній світ, звичаї свого народу, умови здорового способу життя, вчитись експериментувати.

Щиро вдячні юним дослідникам Клішковецької громади та педагогам, які готували їх до серйозних конкурсних випробувань і бажаємо їм натхнення, успіхів, мудрості щоб і надалі супроводжувати фахово цих «зірочок» по дорозі учнівського життя та вибору громадянської позиції.

Мирного неба, Великої Перемоги!

Переможці

Прізвище та ім’я

Заклад освіти

Керівник

Робота

Номінація

Місце

Токар Максим

ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І –ІІІ ст.»

Кузик І.Ю.

Тюльпан – квітка весни

Рослини навколо нас

Гуцул Максим

Гуцул О.В.

Вплив різних типів ґрунтів та внесення добрив на ріст і розвиток Сої звичайної (Glycine max) в лабораторних умовах

Рослини навколо нас

Назарко Максим

Кушнір С.С.

Про що хоче розповісти домашня кішка

Тваринний світ

Пастушак Матвій

Козоріз Н.В.

Моє село без сміття

Я і природа

Відрашку Ніколь

Філія «Малинецький ЗЗСО І-ІІ ступеня – ЗДО»

Дудчак Г.С.

Виріб глиняний – це користь та запорука здоров’я. Гончарське ремесло, досвід жителя с. Малинці…

Народознавство та

краєзнавство

Стрільчук

Катерина

ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І –ІІІ ст.»

Андрійчук С.О.

Екологічні проблеми, спричинені війною в Україні

Я і природа