Всеукраїнський екологічний конкурс «Вчимося заповідувати» - V етап

Дата: 23.03.2023 14:46

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, за підтримки Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Міністерства екології та природних ресурсів України, Національного природного парку «Голосіївський», Українського товариства охорони природи та Асоціації природоохоронних територій України, провів щорічний Всеукраїнський екологічний конкурс «Вчимося заповідувати» - V етап.

Фото без опису

Конкурс проводиться з метою залучення учнівської молоді до роботи щодо збереження фіторізноманіття в рамках Всеєвропейської Стратегії збереження біологічного і ландшафтного різноманіття, Закону України «Про рослинний світ» від 09.04.1999 №591-XIV (редакція від 18.11.2012); активізації природоохоронної роботи через різні форми еколого-краєзнавчої діяльності; проведення учнями пошукової роботи з находження стародавніх дерев, оцінки стану цих дерев та охорони від антропогенного навантаження; виховання екологічної, природоохоронної свідомості; формування екологічного світогляду, екологічної компетентності та засад раціонального природокористування.

У 2022 році в конкурсі взяли участь вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти із 16 областей України: Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської. На розгляд журі було подано 63 роботи, серед них робота Гакмана Ростислава учня 8 класу філії «Малинецький ЗЗСО І-ІІ ступеня – ЗДО».

На підставі висновків жу рі конкурсу:

за кращі показники проведеної роботи у Всеукраїнському конкурсі «Вчимося заповідувати»-V етап визнано переможцем та нагороджено грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України:   І місце (95 балів)

- Гакмана Ростислава Олеговича – члена Малої Буковинської Академії наук, учня 8 класу класу філії «Малинецький ЗЗСО І-ІІ ступеня – ЗДО»;

надано подяку Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України керівнику роботи переможця у Всеукраїнському конкурсі «Вчимося заповідувати» - V:

• Дуб Наталії Григорівні – вчителю біології класу філії «Малинецький ЗЗСО І-ІІ ступеня – ЗДО».

Щиро вітаємо переможців конкурсу із здобутою перемогою та бажаємо натхнення, творчих здобутків та нових досягнень.