Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер ”

Дата: 01.03.2023 10:06

Стало доброю традицією для здобувачів освіти закладів освіти Клішковецької територіальної громади приймати участь у Міжнародному конкурсі з комп'ютерної грамотності "Бобер", цікаві завдання, які потребують логічного мислення неабияк захоплюють юних інформатиків! Конкурс має на меті не лише зацікавити дітей інформатикою та інформаційними технологіями, — це і спроба об'єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів інформатики з різних областей України, сприяти розвитку освітніх інновацій, формуванню нових сценаріїв професійного розвитку та професійної поведінки вчителя в умовах інформаційного суспільства.

Фото без опису

Незважаючи на брутальне знищення російськими агресорами цивільної інфраструктури України, Міжнародний конкурс «Бобер» в Україні успішно завершено! Опрацьовано понад 84 тисячі учнівських файлів, серед них 119 робіт учнів Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка (вчитель Горбатюк К.М.), 93 роботи учнів ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І –ІІІ ст.» (вчитель Стрільчук Я.І., Стрільчук С.В., Стрілець В.В., Гончар Б.І..) та 20 робіт учнів ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ступенів – ЗДО» (вчитель Мазур В.В.).

Спасибі учасникам конкурсу за сміливість та непереборну жагу до знань, а організаторам - за можливість влаштувати учням свято у такий нелегкий час.

Наші досягнення:

Клішковецький ОЗО ім. Л. Каденюка26 - «Відмінний результат», 69 - «Добрий результат»,  24 - «Учасник конкурсу».

ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І –ІІІ ст.» - 32 - «Відмінний результат», 61 - «Добрий результат».

ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ступенів – ЗДО»-  18 - «Відмінний результат», 2 -«Добрий результат».

Фото без опису

Дякуємо вчителям та учням, які, попри всі складнощі, зуміли гідно представити Клішковецьку громаду, Україну перед міжнародною спільнотою. Ми радіємо з Вами! Таку країну здолати неможливо!!! Разом до перемоги!

Слава Україні!