Україна була, є і буде з Богом вільною, незалежною, нескореною!

Дата: 24.02.2023 15:21

Клішковецька Церква Успіння Пресвятої Богородиці завжди приймала і приймає участь у волонтерському русі громади. У минулому році, коли почалася війна, прихожани віддали кошти у сумі 50 тис. грн, які були зібрані на ремонт церкви, волонтерам громади. Ці кошти були спрямовані на забезпечення продуктами харчування переселенців та жителів населених пунктів зони бойових дій. В цьому році кошти, які були зібрані прихожанами під час різдвяних свят у сумі 20 тис. грн, теж були передані на волонтерський рух громади, а також 3 тис. грн. на пальне для автотранспорту, що перевозив гуманітарну для хлопців з нашої громади, які в даний час перебувають на передовій. Також церква опікується сім'єю прихожанки Божик Ніни, син Андрій якої був важко поранений на передовій і в даний час перебуває на лікуванні у Львові.

Сьогодні минає  рік, як росія та її терористи розпочали своє вторгнення в Україну. Рік тому оголосили війну і обіцяли всьому світу, що через три дні України не буде. Але, як і рік тому, українці продовжують боротися за свою землю, свої родини та свою незалежність.

В цей пам’ятний день у Клішковецькій церкві Успіння Пресвятої Богородиці було піднесено до Бога молитви та прохання за мир в Україні, за  наших воїнів, які нас боронять від рашистської навали, лікарів, волонтерів, рятувальників, та весь український народ. Щоб Всемилостивий Господь допоміг нам вистояти в цій боротьбі, а воїнам нашим повернутися цілими та неушкодженими з Перемогою.

Фото без опису

Також помолилися за упокій воїнів, дітей, матерів, мирних жителі, життя яких обірвала ця страшна війна.

Вічна їм пам‘ять!

Україна була, є і буде з Богом вільною, незалежною, нескореною!