Призначено поліцейського офіцера Клішковецької громади

Дата: 23.02.2023 16:03

Призначено поліцейського офіцера Клішковецької громади - старшого лейтенанта НАГАВИЧКА ЮРІЯ  ВАСИЛЬОВИЧА, 25.10.1987 р.н., який має  семирічний стаж роботи в правоохоронних органах, вищу освіту (юридичний відділ ЧНУ ім. Ю.Федьковича), родом із села Керстенці, де і проживає. Одружений. Батько двох дітей.  Моб.тел. - 0931026066

Фото без опису

Пройшов два етапи відбору та спеціальний підготовчий курс, який розробили українські та міжнародні експерти з правоохоронної діяльності.

Він виконує усі функції дільничного інспектора поліції та має додаткові повноваження: регулювати дорожній рух, виписувати штрафи за порушення, працювати з родинами, які втрапили в складну життєву ситуацію, та інше. 90% свого часу присвячуватиме саме тому, аби життя місцевого населення 12 сіл громади стало безпечнішим.

Клішковецька громада за свій кошт облаштувала робоче місце, купила спільно з Національною поліцією  області автомобіль, який спеціально обладнаний мигалкою та радіостанцією.

Незабаром у селі Клішківці буде відкрита поліцейська станція.

P.S. У Клішковецькій громаді населення  складає 14 734 жителів. На 6 тис. населення працюватиме один офіцер громади.  Тому, в майбутньому у громаді будуть призначені додатково ще офіцери громади.