Переможці щорічного Всеукраїнського пізнавального конкурсу "Я - Людина"

Дата: 16.02.2023 12:48

З метою популяризації знань про нашу планету, про її різноманітність, знайомство молоді із звичаями, традиціями, цінностями, досягненнями та невдачами цивілізацій та народів світу для формування толерантного ставлення до відмінностей, які нас оточують відбувся IV Щорічний Всеукраїнський пізнавальний конкурс «Я - Людина». Гаслом до конкурсу є безсмертні слова Бернарда Шоу: «Тепер, коли ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди».

Взяли участь та стали переможцями Конкурсу  Каденюк Анна, Герман Дмитро, Подря Юрій, Мельник Іван, Ротар Олександр, учні Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка (керівник Ротар Н.Г.)

Фото без опису

Бажаємо переможцям нових звершень та досягнень, наснаги та натхнення, креативності та жаги до пізнання