Клішковецький інклюзивно-ресурсний центр надає послуги дітям з особливими потребами на здобуття освіти

Дата: 15.02.2023 17:12

Клішковецький інклюзивно-ресурсний центр є установою, метою якої є забезпечення права осіб з особливими потребами на здобуття освіти з урахування таких принципів, як повага та сприйняття індивідуальної особливості дітей, недопущення дискримінації та порушення прав дитини, конфіденційність.

Одним із основних завдань ІРЦ - проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, здійснення системного кваліфікованого супроводу осіб у разі встановлення у них особливих освітніх потреб, надання корекційно-розвиткових послуг, якщо дитина в даний час не отримує дані послуги в закладах освіти.

Отже, якщо батьків щось турбує в розвитку дитини, або про якісь особливості батькам говорять лікарі чи педагоги - варто звернутись в наш інклюзивно-ресурсний центр.

Завжди готові допомогти дітям з особливостями розвитку та надати підтримку!