Проведено чергове засідання виконавчого комітету Клішковецької сільської ради

Дата: 08.02.2023 15:04

08.02.2023 року у залі засідань Клішковецької сільської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням сільського голови Віктор Дроня. На засіданні були присутні 22 членів виконавчого комітету.

Фото без опису

Про стан дотримання законності та громадського порядку на території Клішковецької територіальної громади доповів дільничний інспектор відділення поліції №2 (м.Хотин) Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області Крикливий Олег Васильович.

Фото без опису

Також, одноголосним рішенням членів виконавчого комітету сільської ради були схвалені звіти про виконання за 2022 рік Програм, а саме:

• Програми розвитку та  фінансової підтримки комунального  некомерційного підприємства   «Клішковецький Центр  первинної медико-санітарної допомоги»  на 2021-2023 роки;
  • Програми безпеки на території Клішковецької територіальної громади на 2022-2026 роки;
  • Програми виплати одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку;
  • Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2022-2026 роки;
  • Програми благоустрою Клішковецької сільської ради на 2022-2026 роки;
  • Програми функціонування системи відео спостереження Клішковецької територіальної громади  на 2022-2026 роки;
  • Програми з охорони навколишнього природного середовища Клішковецької територіальної громади на 2020-2022 роки.

Фото без опису

Одноголосним рішенням схвалено звіт про використання коштів цільового фонду Клішковецької сільської ради за 2022 рік та звіт про виконання бюджету Клішковецької сільської територіальної громади за 2022 рік.

Також, було прийнято проект рішення «Про внесення змін до рішення  Клішковецької сільської ради VIII скликання від 20.12.2022 №571/22/2022 «Про бюджет Клішковецької сільської територіальної громади  на 2023 рік».

Фото без опису

Надано дозвіл на вчинення правочину - укладання договору дарування житлового будинку, де проживають малолітні діти.

Затверджено порядок участі батька у вихованні малолітніх дітей.

Прийнято рішення про доцільність визначення місця проживання неповнолітніх дітей.

Заслухано підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та затверджено заходи щодо забезпечення розвитку фізкультури і спорту на території Клішковецької територіальної громади.

Заслухавши інформацію про перелік осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяви на компенсацію витрат, члени виконавчого комітету затвердили обсяг компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб за січень місяць 2023 року.

Під час засідання членами виконавчого комітету було розглянуто 14 заяв жителів громади про надання матеріальної допомоги та схвалено відповідне рішення.