УКРАЇНЦЯМ РОЗДАДУТЬ БЕЗКОШТОВНІ НАБОРИ ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ

Дата: 02.02.2023 16:54

Українці, у чиїх родинах недавно відбулося поповнення, можуть отримати безкоштовний набір з усім необхідним для малюка. Стартувала третя хвиля відповідного благодійного проєкту від фонду BGV Charity Fund за підтримки німецьких партнерів. Про яку допомогу йдеться?

Кожен набір складається зі спеціалізованих дитячих товарів, серед яких дитячий одяг (боді, чоловічки, шкарпетки), підгузки, засоби для догляду за шкірою, засоби гігієни, іграшки, побутова хімія тощо. Усього в рамках третьої хвилі проєкту передбачено передати 10 тисяч таких наборів на загальну суму понад 1 млн євро.

Хто саме може отримати допомогу?

Сім’я новонародженої дитини з будь-якого населеного пункту України, окрім тимчасово окупованих. Вік дитини на момент подачі заявки не має бути старшим двох місяців.

Як отримати набір та які документи для цього потрібні – читайте на Соціальній інформаційній платформі: https://cutt.ly/s9FAHf8