Чергова поїздка на передову від Клішковецької громади.

Дата: 27.01.2023 11:54

Гуманітарну допомогу від громади передано нашим хлопцям, які захищають Україну на Луганському, Донецькому та Харківському напрямку. Відвідали всіх, хто вийшов на зв’язок. Це хлопці з Клішківців, Шилівців, Малинців та Рухотина. Всі дякували за теплі речі, за м'ясні консервації від Поляни (команда Вікторії Стрільчук), Клішківців (Андрій Деордійчук), Шилівців, за  хліб від господинь з Санківців, за солодощі і хліб від Рухотина, ліки від Володимира Марчука. Також дякували за павербанки та газові балони, які вкрай необхідні.

А новинкою цього рейсу був доставлений переносний душ перероблений шилівчанами з ранцевого акумуляторного оприскувача. Особисто шилівчанин Богдан Руснак першим випробував його на собі і  дякував всім жителям свого села та всім сусідам за те, що душ можна приймали в любім місці, та бажав усім, щоб Бог дарував здоров’я.

Окрема подяка тим, хто надав кошти на пальне.

Наша підтримка дуже важлива хлопцям на передовій.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!