Юні лісівники Клішковецької громади - найкращі в Україні

Дата: 26.01.2023 15:42

З метою формування екологічної та економічної культури підростаючого покоління, удосконалення форм і методів трудового навчання і виховання, залучення до активної природоохоронної діяльності, у 2022 році проходили Всеукраїнські конкурси «Ліси для нащадків» та «Юннатівський зеленбуд». В ході практичних дій конкурсів та за підсумками журі фінального етапу нагороджено грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України переможців Всеукраїнського конкурсу школярів та учнівської молоді «Ліси для нащадків», за відтворення лісових ресурсів, допомогу у посадці лісу, збір лікарської сировини Мельник Ірину, ученицю 10 класу ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ступенів – ЗДО» та за практичні дії, створення нових лісів, лісопарків навколо населених пунктів, утримання зелених насаджень, вирощування посадкового матеріалу декоративних дерев, кущів, квітів під час Всеукраїнського конкурсу «Юннатівський зеленбуд» Барляк Мілану, ученицю 8 класу ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ступенів – ЗДО».

Фото без опису

Надано подяку від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України керівнику учнівського колективу за роботу з дітьми щодо вивчення сучасних технологій вирощування лісових культур та втілення своїх знань на практиці під час Всеукраїнських конкурсів «Ліси для нащадків» та «Юннатівський зеленбуд» Мельнику Д.С., вчителю біології ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ступенів – ЗДО».