Чергову гуманітарну допомогу від Шиловецького старостинського округу доставлено на передову.

Дата: 05.01.2023 15:00

- Наші захисники отримали подарунки та різні різдвяні гостинці: теплі панчохи, шапки, рукавиці; гігієнічні серветки;  ліки; шоколадки; чай та каву; м‘ясо з печі - 100 літрів; галушки - 110 літрів; салати з буряка та олів‘є - 100 літрів; баба з печі - 50 літрів; начинка - 70 літрів; хліб домашній; завиванці, та щиро дякували всім. Слідуючий вантаж будемо готувати на Василя,- сказав староста Юрій ЖЕЙЛИК.

А також він подякував  всім,  хто брав участь в підготовці та відправці вищезазначеного, в тому числі і тим, хто фінансово підтримує волонтерство в старостинському окрузі (Паращук Ганна - 500 грн; Учні 7-го класу - 500 грн; Церква АСД - 3000 грн; Бежнар Людмила - 3000 грн; Падурян Юрій - 1000 грн; Петричук Олександр - 500 грн)