Наталію МЕЛЬНИЧУК нагороджено нагрудним знаком "Зірка космонавта Каденюка"

Дата: 29.12.2022 11:53

.28 грудня 2022-го у Червоній залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича відбулося урочисте нагородження в зв’язку з 25-ою річницею польоту першого космонавта України Леоніда Каденюка нагрудним знаком «Зірка космонавта Каденюка» від Аерокосмічного товариства України.

Протягом 25-ти років після історичного космічного польоту космонавта Леоніда Каденюка велика кількість працівників різних організацій і установ України долучилися до поширення інформації процю подію, знань про космос, космічну галузь України, місію STS-87, космонавта Леоніда Каденюка. Це сприяло розвитку інтересу молоді до знань, формуванню у них активної життєвої позиції, вибору сучасних професій.

За активну роботу в сфері поширення знань про космічну діяльність в Україні, місію STS-87, космонавта Леоніда Каденюка та в зв’язку з відзначенням 25-ої річниці польоту першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка нагородити нагрудним знаком «Зірка космонавта Каденюка»:

Мельничук Наталію Володимирівну – директора музея Л.Каденюка в с.Клішківці Чернівецької області;

Горбачевського Володимира Миколайовича – заступника голови правління Чернівецького міського центру УМАКО «Сузір’я»;

Кізіму Сергія Сергійовича – директора ліцею №14 м. Чернівці;

Марусик Тамару Володимирівну – проректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;

Спориніну Тетяну Тадеївну – вчительку ліцею №11 м. Чернівці.

З привітальним словом до учасників заходу звернувся у відеозверненні Перший віце-президент ВГО «Аерокосмічне товариство України» Е.І. Кузнєцов.

Нагороди присутнім вручив Віталій Васильович Яценко, директор Чернівецького центру юних техніків ім. Леоніда Каденюка.

"Бути нагородженим даною відзнакою – це велика честь, відповідальність й великий аванс для майбутніх добрих справ і дій. І наш обов’язок – втілювати ідеї Л.К. Каденюка", - зазначили нагороджені.