Дата: 28.12.2022 13:33

Дитячий фонд ООН, ЮНІСЕФ - є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. До вирішення дитячих проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з урядами і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами, інформуючи про проблеми дітей, пропонуючи перевірені й ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни.

Приємно, що 28 грудня 2022 року  за сприянням відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму і соціального захисту  населення Клішковецької сільської ради  від організації UNICEF ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ступенів – ЗДО» отримав подарунок за проєктом "Школа в коробці" - набір канцелярського приладдя (маркери, пензлі, крейда, глобуси, олівці, лінійки зошити з вправами тощо), навчальне приладдя для дітей із особливими потребами, яке стане в нагоді нашим учителям та учням під час різноманітних заходів.