Ластівка – символ щасливого родинного життя…

Дата: 28.12.2022 12:27

У 2022 році птахом року обрано Ластівку міську (Delichon urbica), яку ще називають білогурка. З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи комунальний заклад «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» провів організаційну роботу по залученню педагогів, учнів та вихованців закладів освіти до участі у Всеукраїнському конкурсі «Птах року – 2022».

Дипломами комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» нагороджено переможців обласного заочного етапу Всеукраїнського конкурсу «Птах року – 2022»:

за зайняте І місце:

- Музику Ірину, ученицю 9-А класу Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка Клішковецької сільської ради. Керівник: Гуцул О.В.

за зайняте ІІ місце:

• Музику Ірину, ученицю 9-А класу Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка Клішковецької сільської ради. Керівник – Гуцул О.В.
  • Яловегу Софію, ученицю 9-Б класу Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка  Клішковецької сільської ради. Керівник – Гуцул О.В.
  • Портер Барбару – Анну, ученицю 9-А класу Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка  Клішковецької сільської ради. Керівник – Гуцул О.В.

за зайняте ІІІ місце:

-        Лазаретну Дану, ученицю 9-Б класу Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка  Клішковецької сільської ради. Керівник – Гуцул О.В.

Нагороджено грамотою комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за змістовну природоохоронно-пропагандистську та творчу роботу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Птах року – 2022»:

• Боярин Росіну, ученицю Малинецького ЗЗСО І-ІІ ступенів Клішковецької сільської ради. Керівник  Пернай В.В.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!