ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДВОТУРОВОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ «КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ

Дата: 22.12.2022 10:26

З 19 по 20 листопада 2022 року учні закладів загальної середньої освіти Клішковецької територіальної громади взяли участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Козацькому роду нема переводу».

Дорогі друзі, вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Козацькому роду нема переводу», учнів Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка: Барбару Портер, лауреата премії гран прі (керівник Ротар Н. Г.), Анну Кіріяк, лауреата ІІ премії (керівник Коцюруба Г. М.). Ваші роботи дуже різноманітні, яскраві та патріотичні, вони вселяють віру у світле майбутнє нашої рідної неньки України.

Ми нація сильних, талановитих, співучих та вільних, бо козацькому роду нема переводу!
Вітаємо всіх наших зірочок та бажаємо подальшої праці над вдосконаленням талантів, цілеспрямованості, наснаги, натхнення та мирного життя у вільній та квітучій Україні!!!