Запорука високого професіоналізму – перемога педагогів у Всеукраїнських конкурсах

Дата: 23.12.2022 10:07

У листопаді 2022 року проведено І (обласний) заочний етап Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти, з метою покращення науково-методичного забезпечення, підвищення якості позашкільної еколого-біологічної освіти учнівської молоді, розвитку творчого потенціалу педагогів, поширення інноваційних досягнень, передового педагогічного досвіду, у якому взяли участь  Мельник Ольга Борисівна та Мельник Дмитро Сергійович, педагоги ОЗО «Полянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Клішковецької сільської ради.

Фото без опису

Відповідно до рішення журі дипломами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) переможців І (обласного) заочного етапу Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти за І місце у номінації «Навчальні програми гуртків та інших творчих об’єднань» нагороджено:

• Мельник Ольгу Борисівну – вчителя географії ОЗО «Полянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Клішковецької сільської ради;

- Мельника Дмитра Сергійовича – вчителя екології ОЗО «Полянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти»  Клішковецької сільської ради.

Бажаємо переможцям подальших успіхів і нових звершень, творчої наснаги, невичерпної енергії! Нехай Ваша праця буде плідною на благо найціннішого в світі – наших дітей!!!