Всеукраїнська акція 16 днів проти насильства у Клішковецькій ТГ

Дата: 12.12.2022 17:03

У Клішковецькій територіальній громаді проведено акцію «16 днів проти насильства». На виконання цієї акції було сплановано ряд заходів, що проводились у закладах освіти. Період акції охоплює (з 25.11 по 10.12) такі важливі дати:

1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом

2 грудня – Міжнародний день боротьби із рабством

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими можливостями

5 грудня – Міжнародний день волонтера

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

10 грудня – Міжнародний день прав людини

Це питання є особливо актуальним сьогодні, так як на протязі 2022 року до органів Національної поліції надійшло 120 тисяч повідомлень про насильство у сімї.

Фонд ООН за підтримки органів України, Великої Британії,Канади та США організував акцію « Чуйність переможе насильство».

На Україні велику увагу цій темі приділяє Перша Леді – Олена Зеленська, яка запропонувала цьогоріч назвати акцію «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства».

У своєму виступі вона зазначила: «Ми не такі, як наші вороги. Ми людяні. Ми чуйні. Кожен день війни перевіряє нас на вірність цим принципам. І ми обов’язково їх захистимо!»

На протязі проведення акції у всіх закладах освіти проводились різні види активної діяльності з дітьми, задля убезпечення їх у майбутньому дорослому житті від насильства.

Людяність і чуйність переможе насильство!