Відкриті торги "Електрична енергія"

Дата: 06.12.2022 14:40

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(оприлюднюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1266 від 16.12.2020 року)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, його категорія:

КЛІШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, 60014, Чернівецька область, Дністровський район, с.Клішківці, вул.Головна,66, 04416832

Предмет закупівлі:  Електрична енергія (код за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»  – 09310000-5 – Електрична енергія)

Вид та ідентифікатор закупівлі: відкриті торги з особливостями ID UA-2022-12-06-009648-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Основними джерелами інформації для визначення очікуваної вартості взято до уваги:

1. Комерційні пропозиції на офіційних сайтах постачальників електричної енергії.
  2. Інтернет ресурси. Система Prozorro зробила відкритим доступ до публічних закупівель, що дозволяє  аналізувати реальні угоди купівлі-продажу інших Замовників.

Для визначення очікуваної вартості використовували формулу середнього арифметичного значення.

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку зведеного кошторису на 2023 р. та прогнозованих обсягів споживання установами та закладами Клішковецької сільської ради та становить   330 000,0 тис. грн. з ПДВКЕКВ: 2273 Оплата електроенергії.

Вартість послуг оператора системи розподілу електричної енергії не врахована в очікувану вартість закупівлі.

Оператор системи розподілу - АТ «Чернівціобленерго».

Обсяг закупівлі – 56 890 кВт/год.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару.

Параметри якості електроенергії в точках приєднання споживача в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення».

Учасник торгів повинен надати завірену копію ліцензії з постачання електричної енергії та/або надати Постанову НКРЕКП, згідно якої визначене рішення про видачу відповідної ліцензії.

Постачальник повинен бути включений до переліку суб'єктів господарської діяльності, які мають ліцензії з постачання електричної енергії, який розміщений на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Постачання електричної енергії повинно здійснюватись у відповідності до вимог «Правил роздрібного ринку електричної енергії , затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312. Учасник повинен добросовісно виконувати свої фінансові зобов’язання перед іншими учасниками ринку електричної енергії, відповідно до «Правил ринку», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 307 (у редакції постанови НКРЕКП від 24.06.2019 № 1168).

Термін постачання: для забезпечення потреб установ та закладів Клішковецької до 31 грудня 2023 року включно.

Місце постачання: установи та заклади Клішковецької сільської ради.