КЛІШКОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Клішковецький ОЗО ім. Л. Каденюка став переможцем конкурсу на кращу організацію форм фізичної активності Всеукраїнського проєкту «Будь активним заради миру!»

Дата: 05.12.2022 15:00

06 грудня 2022 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський семінар «Будь активним заради миру». У рамках семінару за участю Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета пройде церемонія нагородження переможців конкурсу на кращу організацію форм фізичної активності Всеукраїнського проєкту «Будь активним заради миру!» #BeActive4Peace від Українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоровя».

Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Ukraine Active», Українсько-швейцарський проєкту «Діємо для здоровя».

Вітаємо переможців конкурсу педагогічних працівників, керівників Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка!!!