У ГРОМАДІ ЗАСНОВАНА ПРЕМІЯ ім. ДМИТРА КАРВАЦЬКОГО

Дата: 10.11.2022 12:38

Фото без опису   Клішковецька сільська рада з метою вшанування пам’яті клішковецького літописця ДМИТРА СЕРГІЙОВИЧА КАРВАЦЬКОГО та визнання вагомого внеску працівників закладів освіти Клішковецької територіальної громади в розвиток освітньої галузі та виховання підростаючого покоління заснувала Премію імені Дмитра КАРВАЦЬКОГО, яка буде присуджуватися щороку до відзначення професійного свята Дня працівника освіти відповідно до внеску в загальний результат праці за підсумками роботи за минулий навчальний рік.

Згідно рішення 20-ої сесії сільської ради УІІІ скликання №551/20/2022 від 08.11.2022 року запроваджено щорічне вручення Премії імені   Дмитра Карвацького у п’ятьох  номінаціях:

Назва номінації

Загальні критерії оцінки кандидатів  для присудження Премії

Форма оцінювання

Кількість,

розмір премій

1.

Номінація «Педагог - професіонал»

- кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», «вчитель – методист»;

- досягнення високих показників у роботі;

-науково-методична і науково-дослідна діяльність;

- власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами або професійними об’єднаннями викладачів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації, закладів післядипломної освіти.

- підготовка переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін та переможців ІІІ етапу Малої академії наук, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

2.

Номінація «Освітня інновація»

- відкриття нових форм, методів, способів педагогічної діяльності, вихід за межі відомого в науці і масовій практиці;

- творча реалізація в досвіді нових теоретичних концепцій, ідей;

- використання методичних рекомендацій, розроблених вченими, методистами, кращими вчителями;

.

3.

Номінація «Професійна майстерність»

- творче впровадження нових форм, методів, способів педагогічної діяльності з урахуванням місцевих умов;

- раціоналізація педагогічної діяльності;

- оптимальна організація педагогічної діяльності, яка служить зразком для оточуючої практики.

4.

Номінація «Педагогічна надія»

стаж роботи не більше 5 років;

- впровадження авторських перспективних педагогічних ідей,  публікації у фахових виданнях, використання інноваційни освітних практик;

- результативність участі у педагогічних конкурсах, конференціях, форумах;

- проведення дослідницько-пошукової роботи шляхом запровадження педагогічного експериментування.

5.

Номінація «Учитель - митець»

- здобуття перемог у конкурсах професійної майстерності обласного та всеукраїнського рівнів;

-  підготовка переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін та переможців ІІІ етапу Малої академії наук, всеукраїнських та міжнародних конкурсів;

- створення інноваційного простору дошкільної освіти, застосування нових методик для формування базових якостей вихованців закладу дошкільної освіти.