20-а сесія VІІІ скликання - 08.11.2022 року

Дата: 08.11.2022 19:25

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2022 року.
  2. Про використання коштів резервного фонду за січень-вересень 2022 року
  3. Про виконання фінансового плану КНП «Клішковецький ЦПМСД» за 9 місяців 2022 року
  4. Про затвердження фінансового плану КНП «Клішковецький ЦПМСД» на 2023 рік
  5. Про передачу малоцінних необоротних матеріальних активів Відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму
  6. Про  прийом малоцінних необоротних матеріальних активів від КНП «Клішковецький ЦПМСД»
  7. Про затвердження Статуту КНП «Клішковецький ЦПМСД» (41732618) (Нова редакція)
  8. Про намір утворення Спостережної ради КНП «Клішковецький ЦПМСД» (41732618)
  9. Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.
  10. Про ліквідацію сільських виборчих комісій
  11. Про організацію та затвердження вартості харчування дітей в закладах освіти Клішковецької сільської ради у 2022 році.
  12. Про внесення змін до штатного розпису Клішковецького ОЗО ім.Леоніда Каденюка.
  13. Про внесення змін до штатного розпису ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступеня»
  14. Про внесення змін до штатного розпису ОЗО «Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступеня - ЗДО»
  15. Про затвердження Положення  про премію імені Дмитра Карвацького
  16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок в оренду  АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»
  17. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки приватної власності із зміною цільового призначення
  18. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок(паїв) в натурі (на місцевості)  для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва.
  19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ДП «Сокирянський держлісгосп»
  20. Про проект із землеустрою щодо  відновлення земельної ділянки комунальної власності.
  21. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені ради, з питань віднесених до її виключної компетенції

Реєстр відвідування сесії

Відкрите поіменне голосування