Додаткові ресурси для розвитку

Дата: 09.09.2022 10:50

Фото без описуНа порталі Дія можна подати заявку на отримання гранту від держави на розвиток бізнесу. Найближчий дедлайн по грантам на власну справу – 18 вересня.

Ці гроші дозволять кожному, хто має бажання, навички та план, запустити власну справу або розширити свій бізнес, а також розпочати нову кар’єру. За них можна буде придбати обладнання, закупити сировину або оплатити оренду приміщення.

Отримати грант можна буде за однією з програм:

·         Грант на власну справу – створення або розвиток бізнесу (до 250 тис. грн). Зверніть увагу, що за цією програмою наступна хвиля подання заявок до 18 вересня

·         Грант на сад і грант на теплицю – створення садів або теплиць (сади — до 400 тис. грн, теплиці — до 7 млн грн). Для першої тисячі заявок держава компенсує 70% від вартості проєкту, для всіх наступних заявок — 50%;

·         Грант на переробне підприємство – створення або розвиток переробних підприємств (до 8 млн грн). Для першої тисячі заявників держава співфінансує 70% від вартості проєкту, решту оплачує отримувач. Для всіх наступних заявок — 50% вартості.