ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

Дата: 31.08.2022 16:19

31 серпня 2022 року у залі засідання сільської ради відбулося пленарне засідання 19-ої сесії Клішковецької сільської ради VІІІ скликання. На сесії були присутні 18 депутат сільської ради.  До початку роботи сесії сільський голова Дронь Віктор Васильович вручив Грамоти сільської ради за активну участь у волонтерському русі, патріотизм, доброчинність, організацію підтримки та забезпечення надійного тилу для військовослужбовців Збройних Сил України Палагнюк Ніні Степанівні, Боднар Надії Сергіївні, Марковському Василю Миколайовичу, Галичанській Олені Євгенівні. На сесії було розглянуто 14 питань.

Визнано в порядку заміщення повноваження депутата сільської ради від ПП «Громадський рух «Народний контроль» Захарової Христини Вячеславівни, жительки села Зелена Липа, медсестри загальної практики сімейної медицини Перебиковецької АЗПСМ , а також проведено зміни у складі постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Заслухано і затверджено звіти:

«Про виконання сільського бюджету за І півріччя 2022 року Клішковецької територіальної громади»;

«Про виконання фінансового плану за І півріччя 2022 року КНП «Клішковецький ЦПМСД»;

«Про використання коштів резервного фонду за січень-липень 2022 року».

Внесено зміни до штатних розписів опорних закладів освіти (Клішковецького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Каденюка, Клішковецького ЗЗСО І-ІІІ ст., Шиловецького ЗЗСО І-ІІІ ст.) та Клішковецької  музичної школи ім. В.Фокшука. У Клішковецькій музичній школі розширено освітні послуги за видами мистецтва, введено посаду викладача хорового диригування.

Покладено повноваження цивільного захисту населення на відділ земельних ресурсів та комунальної власності, про що внесено зміни у Положенні про відділ.

Затверджено технічну документацію по нормативно грошовій оцінці земель села Санківці (вартість 1 кв.м. – 133 грн)

Передано у постійне користування земельні ділянки Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області регіональної  автомобільної  дороги загального користування державного значення Т-26-03 Чернівці-Недобоївці-Хотин,  в 2022 році якої  заплановано проведення капітального ремонту.

Перейменовано в  селі Перебиківці:

вулицю Комарова на вулицю Козацька;

вулицю Гагаріна на вулицю Миру;

вулицю Терешкової на вулицю Яремчука Н.;

вулицю Космодемянської Зої на вулицю Дружби народів;

вулицю Титова на вулицю Стуса В.

Перейменовано в селі Зелена Липа:

вулицю Пушкіна на вулицю Миколайчука І.

Погоджено отримання безоплатно у комунальну власність Клішковецької сільської ради  майно, що є об’єктом державної власності, а саме: пожежну автоцистерну.