Наші випускники МИТРОФАНЮК КРІСТІНА, КАРАЛАШ АНАСТАСІЯ  і МАСЛОВ МАКСИМ мають найвищі результати національного мультимедійного тесту (200 балів)

Дата: 01.08.2022 15:45

У 2022 році алгоритми вступу в Україні змінено. Національний мультипредметний тест (НМТ) принципово відрізняється від ЗНО тим, що він складається один раз, тобто не треба складати три або чотири дисципліни окремо. Всередині він має контент з трьох дисциплін: українська мова, математика і історія України. Бо це, враховуючи, що українська мова і математика були обов’язковими для проведення Державної підсумкової атестації, забезпечує максимальну прогностичну валідність спроможності абітурієнта отримувати вищу освіту. А історія України – це ідентифікація нашого українства, нашого українського генокоду. Знання історії України нині - під час агресії, під час навали, під час самоствердження України як незалежної, вільної, соборної держави - є ключовим.

Певна частина вступників вже пройшла національний мультипредметний тест.

Одразу після тестування учасники бачили на екранах своїх моніторів, скільки набрали тестових балів, тож могли визначити свої результати за шкалою 100–200 балів, самостійно попрацювавши з відповідними таблицями.

Тож за попередніми даними випускники Клішковецьких опорних закладів мають найвищі результати НМТ, а саме:

МИТРОФАНЮК КРІСТІНА - 200 балів з української мови (Клішковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів);

КАРАЛАШ АНАСТАСІЯ - 200 балів з української мови (Клішковецький ОЗО ім. Леоніда Каденюка);

МАСЛОВ МАКСИМ - 200 балів з математики (Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів –ЗДО)

Клішковецька громада пишається своєю обдарованою молоддю! Це наша гордість! Бажаємо їм здійснення всіх найзаповітніших мрій та мирного неба!