Щодо розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності

Дата: 08.06.2022 11:16

Середньоденний розмір допомоги по  тимчасовій втраті працездатності по Хотинському відділенні управлінню, за підсумками перших п’яти місяців цього року зріс на 35,4% порівняно з тим же періодом 2021 року. Відповідно до оперативних підсумків січня–травня у середньому за кожен день перебування на лікарняному, Хотинське відділення управління виплачує допомогу у розмірі 368,50 гривні, що  на 35,4%, або на 96,26 грн. більше, ніж у ті ж місяці минулого року.

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності залежить від тривалості страхового стажу працівника та складає 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років), 60% (при стажі від 3 до 5 років), 70% (від 5 до 8 років) і 100% (якщо стаж – понад 8 років, або за наявності пільг відповідно до законодавства).

Дата фінансування допомог за лікарняними прямо залежить від дати прийняття Хотинським відділенням управління заяви-розрахунку – таку заяву формує роботодавець на підставі листка непрацездатності свого працівника та подає до Хотинського відділення управління на оплату. Знаючи дату прийняття відділенням відповідної заяви, слідкувати за станом оплати лікарняних можна онлайн у телеграм-каналі Фонду соціального страхування України : https://t.me/socialfund, а також отримати інформацію за телефонами Хотинського відділення управління 03731-2-33-22 та 03732-2-04-99.

Хотинське відділення УВД ФССУ

в Чернівецькій області