Перелік державних реєстраторів та посадових осіб Міністерства юстиції, його територіальних органів, якими в умовах воєнного стану проводиться державна реєстрація.

Дата: 06.06.2022 16:50

Відділ взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації інформує щодо

Переліку державних реєстраторів та посадових осіб Міністерства юстиції, його територіальних органів, якими в умовах воєнного стану проводиться державна реєстрація.

Міністерство юстиції України наказом від 04.06.2022 № 2223/5 оновило Перелік державних реєстраторів та посадових осіб Міністерства юстиції, його територіальних органів, якими в умовах воєнного стану проводиться державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений наказом від 29.03.2022 № 1272/5.

Нагадуємо, що державну реєстрацію нерухомості та бізнесу під час дії воєнного стану можуть здійснювати виключно ті державні реєстратори, посадові особи Міністерства юстиції, його територіальних органів, які зазначені у Переліку, з урахуванням обмежень (умов) проведення реєстраційних дій/прийняття рішень про державну реєстрацію прав, які у ньому наведені

Ознайомитися зі списком можна на сайті Міністерства юстиції України за посинням

Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції