Привітання сільського голови Віктора Дроня з ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 22.04.2022 14:56

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ КЛІШКОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Щиро вітаю всіх  із світлим ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ! У цей непростий час ВЕЛИКДЕНЬ ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній УКРАЇНІ. Згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

У цей величний день ми покладаємо глибоку надію на БОГА у перемозі добра над злом, молимо ВСЕВИШНЬОГО про радість і благодать для людей доброї волі.

Нехай ВСЕВИШНІЙ благословляє нашу УКРАЇНУ на єдність і злагоду, зцілення від печалі і щасливий погляд кожного захисника держави, кожного, хто працює на її утвердження, кожного, хто не мислить себе поза Україною.

Хочу подякувати усім небайдужим людям, які приймають участь у волонтерському русі нашої громади. Подякувати за ХЛІБ І ДО ХЛІБА для наших солдатів, для  людей, які в даний час проживають у зоні бойових дій, для вимушених переселенців, які знайшли прихисток  у нашій громаді. Подякувати всім  за  хліб та  різні випічки, за приготовані  смачні обіди та різну консервацію, за копчені ковбаси та сало, за зібрані кошти та відправлені автомобілі, за перевезення допомоги від громади до передової, за дитячі малюнки…

Бажаю всім нам ВІРИ, ТЕРПІННЯ ТА ДОВГООЧІКУВАНОГО МИРУ!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

З повагою сільський голова             Віктор Дронь

З Великоднем картинка