Ви неймовірні жителі КЛІШКОВЕЦЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 09.03.2022 15:44

Слава Богу і слава Україні, дорогі жителі громади! Це мабуть найкраще вітання,  яке наповнює душі і серця гордістю за наших воїнів, волонтерів та простих людей, які сьогодні і на передовій, і в тилу борються за МИР, за НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, за ЦІЛІСНІСТЬ нашої  УКРАЇНИ.

Клішковецька релігійна громада парафії на честь Успіня Пресвятої Богородиці усі кошти в сумі 50 тисяч гривнів, які були зібрані на купівлю котла для утеплення приміщення Церкви, передала для потреб волонтерського руху громади.

ПОДЯКА всім і кожному, адже у нас в громаді проживають небайдужі люди, які всю зібрану допомогу відправляють на підтримку воїнам Збройних Сил України, бійцям територіальної оборони, переселенцям та мирним жителям, що страждають від дій російського окупанта.

Не має жодної людини, де б вона не жила: у Малинцях, Клішківцях, Гринячці, Перебиківцях, Санківцях, Зеленій Липі, Рухотині, Поляні, Млинках, Корнештах, Шилівцях, Блищаді, і якого б віросповідання вона не була, яка б сьогодні не прийняла участь у волонтерському русі громади.

Ви неймовірні жителі КЛІШКОВЕЦЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ!

Коли ми разом – МИ СИЛА!  МИРУ ВСІМ!