НОВИНИ ГРОМАДИ станом на 13.00 годин 08 березня 2022 року.

Дата: 08.03.2022 14:42

За минулу добу:

Прибуло і зареєструвалося 45  переселенців, з них чоловіків -13, жінок - 19, дітей – 13. Всього зареєстровано 511 людей, з них змінили місце проживання 44.

Прохання до всіх від оперативного штабу: повідомляйте про те, що переселенці міняють місце проживання.

У Поляні у школі  облаштовується  ще один  клас, а також у Млинках у школі уже об лаштовані 15 ліжок для проживання переселенців. Місць для поселення майже не має. Проводиться обстеження по господарських дворів, власники яких проживають в інших населених пунктах, а будинки пустують. Налагоджується з ними зв’язок, щоб вони дали згоду на поселення  переселенців.

Дільничний інспектор поліції повідомив, що на території громади все стабільно. Випадків мародерства не було зареєстровано.

Діє волонтерський рух не тільки у одній громаді, а й між громадами. Наші жителі передають півлітрові банки (які зараз мають великий попит), кришки  та м’ясо у с.  Грозинці Топорівської громади. Там у людей є автоклав, і так спільно виготовляється тушонка.

Далі працюємо з ГО «ДОБРОТВОРЕЦЬ».

Також відправлено автобус з хлібом та продуктами до Вінниці, а звідти мають забрати  людей на поселення.

РАЗОМ МИ СИЛА!!!

Оперативний штаб  -  0660911085.

МИРУ ВСІМ !!!