НОВИНИ ГРОМАДИ станом на 13.00 годин 07 березня 2022 року.

Дата: 07.03.2022 16:22

За минулу добу:

Прибуло і зареєструвалося 78  переселенців, з них чоловіків -19, жінок - 40, дітей – 19. У Поляні  облаштовано ще два класи для проживання на  16 дорослих і 10 дитячих  ліжок, підготовлюється ще один клас. У їдальні школи імені Леоніда Каденюка організовано 3-х разове харчування, також жителі села приносять смачні котлети та налисники. І все це для переселенців, які перенесли страхіття війни. Допомогу  у лікуванні надають сімейні лікарі та медсестри Клішковецького ЦПМСД, які продовжують боротися  і  з коронавірусом.

На території громади все стабільно. Випадків мародерства не було.

Діє волонтерський рух. Люди  і далі  передають хліб, продукти харчування та необхідні речі не тільки для військових, а й для людей, які залишилися проживати в населених  пунктах, де відбуваються бойові дії. Одна сім’я, яка проживає в Італії, прередала 10 великих сіток, 10 пачок шнурівки, коробку стрічок для маскувальних сіток, шість комплектів теплого одягу і коробку ліків.

Всього зібрано  коштів в сумі  1 014 123 грн. З них витрачено 163 000, чеки зберігаються. Збір продовжується.

Оперативний штаб  -  0660911085.

МИРУ ВСІМ !!!