НОВИНИ ГРОМАДИ станом на 13.00 годин 03 березня 2022 року.

Дата: 04.03.2022 09:11

На території громади все стабільно. За минулу добу  випадків мародерства не було. Прибуло  25  переселенців, з них чоловіків -8, жінок - 11, дітей – 6.

Діє волонтерський рух. По всіх селах громади плетуть маскувальні сітки, заготовляють м’ясні  консерви, солять наше українське  свиняче сало, працює  кухня, печуть смачні випічки, варять голубці. Зібрано за добу  279 000 грн. До збору долучаються також  і наші жителі, які в даний час перебувають  за межами України. Збір продовжується.

І все це для УКРАЇНСЬКОГО СОЛДАТА.

Приготовлені місця для проживання переселенців в селі Поляна Молитовний будинок (20 ліжок), в селі Перебиківці  - приватний сектор (47 ліжок), у селі  Клішківці – корпус  школи імені  Леоніда Каденюка  (30 ліжок).

Майже по всіх селах громади  для оповіщення «повітряної тривоги» долучаються церковні дзвони,  налагоджується система екстреного оповіщення: сирену із Шилівців чують у Санківцях; Рухотин -  встановили гучномовець, в Гринячці - залізна рейка, у Клішківцях – сирену випробовують.

Дай Боже всім людям доброї волі МИРУ!!!