НЕГАЙНО ІНФОРМУЙТЕ ПОЛІЦІЮ

Дата: 15.02.2022 17:32

З метою недопущення дестабілізації ситуації в населених пунктах територіальних громад, в тому числі у межах контрольованих прикордонних районів та прибережних зонах держави, налагодження тісної взаємодії місцевих мешканців з поліцією та в разі появи у населеному пункті підозрілих осіб (незнайомців) НЕГАЙНО:
- повідомляти на спецлінію «102», або найближчий територіальний (відокремлений) підрозділ поліції за номером телефону: Ярослав Володимирович +380979795120
- інформувати дільничного офіцера поліції або поліцейського офіцера громади, який обслуговує Клішковецьку територіальну громаду.

Фото без опису

Водночас, якщо Ви стали свідком або очевидцем вчиненого правопорушення, повязаного із посяганням на територіальну цілісність і недоторканність України або вчиненням підозрілими особами інших дій, спрямованих на дестабілізацію ситуації населених пунктах у тому числі в прикордонних та прибережних зонах, при можливості ці факти фіксуйте за допомогою мобільного телефону або інших технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, та негайно інформуйте поліцію ЗА ВКАЗАНИМИ ТЕЛЕФОННИМИ НОМЕРАМИ.

ПАМЯТАЙТЕ!!! в будь-якому випадку самостійно не протидійте незаконним діям підозрілих осіб (незнайомців), не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку, НЕГАЙНО ІНФОРМУЙТЕ ПОЛІЦІЮ!!!Фото без опису