Затверджено цільову програму сприяння розвитку підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань

Дата: 16.02.2022 12:00

15 лютого 2022 року у залі засідання сільської ради відбулося пленарне засідання 14-ої (позачергової) сесії Клішковецької сільської ради VІІІ скликання під головуванням сільського голови  В.ДРОНЯ. На сесії були присутні 20 депутат сільської ради. Розглянуто питання  «Про затвердження цільової програми сприяння розвитку підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань Дністровського району Чернівецької області на 2022-2024 роки».

Також  сільським головою В.Дронем  було повідомлено, що згідно Указу Президента України від 14 лютого 2022 р. №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» 16 лютого 2022 року оголошується Днем єднання і що 16 лютого о 10.00 годині біля пам’ятника першого космонавта України Л.Каденюка буде проведено захід, присвячений Дню єднання, який спрямований на  підтримку України та має консолідувати жителів громади перед лицем загрози та інформаційного тиску, зміцнити їхню стійкість в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.