День народження Леоніда Каденюка...

Дата: 28.01.2022 16:28

Сьогодні, 28 січня, у день народження зоряного земляка, який прославив наш край і Україну, клішківчани поклали квіти до підніжжя пам'ятника Леоніду Каденюку.

Учасники церемонії вшанували світлу пам'ять першого космонавта незалежної України, генерала авіації, льотчика-випробувача, почесного громадянина с. Клішківці хвилиною мовчання та поділилися спогадами про теплі зустрічі з ним.

Промовці вкотре акцентували увагу на тому, що Леонід Костянтинович був всебічно обдарованим, глибоко мислячим, дуже цікавим співрозмовником, а ще надзвичайно порядною, щирою, доброзичливою людиною.

Саме таким Леонід Каденюк залишиться у серцях тих, хто його знав, кому близькі його погляди і переконання, тих, хто мав щастя з ним спілкуватися.

Вічна пам'ять великому патріоту України.