Відбулися тренінги для активних мешканців старостатів у рамках виконання проекту «Громадський медіа-центр Клішковецької територіальної громади “Клішківці INFO”

Дата: 18.11.2021 18:39

15 та 17 листопада відбулися тренінги для активних мешканців старостатів у рамках виконання проекту «Громадський медіа-центр Клішковецької територіальної громади “Клішківці INFO”»:

- Роль механізмів залучення громадян у формуванні громадянського суспільства

- Формування ефективних каналів комунікації громадянського суспільства з владою

Під час тренінгів зосередилися на питаннях - яким чином мешканців можуть впливати на життя громади, які механізми залучення найкраще підійдуть нашій громаді, нагадали про ті механізми, які Клішковецька громада прийняла до впровадження; як мешканцю комунікувати з владою, достукатися до неї та як владі отримати зворотній звязок від мешканців стосовно своєї роботи, які канали при цьому будуть найефективнішими.

Впроваджуваний проєкт спрямований на подолання прірви у спілкуванні між місцевою владою та місцевими мешканцями шляхом налагодження комунікації через інформаційний вісник “Клішківці INFO” та у соціальних мережах та месенджерах .

Проєкт втілюється за підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

#DOBRE #КлішковецькаГромада #КлішківціInfo

#Український_Народний_Дім_у_Чернівцях