ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу  на посаду директора комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування бюджетних установ Клішковецької сільської територіальної громади».

Дата: 22.11.2021 16:00

про проведення конкурсу  на посаду директора

1.Найменування і місцезнаходження закладу:

Комунальна установа «Центр фінансово-господарського обслуговування бюджетних установ Клішковецької сільської територіальної громади».

Адреса: вул. Струмінського,9 ,  с. Клішківці Дністровський район, Чернівецька область.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

-директор

-посадовий оклад – відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу:

посаду керівника закладу може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста) та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу подають до конкурсної комісії такі документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

-  згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста).

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи не менше п’яти  років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план (програма) розвитку закладу на 5 років - на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, тощо;

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  їх  професійні та/або моральні якості.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

- визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість за вчинення злочину або притягалась протягом останнього року до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

подання документів здійснюється у приміщенні сільської ради, кабінет завідувача сектору юридично-кадрової роботи.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

Етапи проведення конкурсу:

1) прийняття рішення (розпорядження) про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) проведення конкурсного відбору;

7) визначення переможця конкурсу;

8) оприлюднення результатів конкурсу.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Недорубан Іванна Іллівна – 04416832@mail.gov.ua  (з поміткою «конкурс»)