Розпорядження №(02-05)07 від 09.03.2021 року "Про скликання 5-ої сесії сільської ради VІІІ скликання"

Дата: 09.03.2021 14:04

КЛІШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від  09 березня 2021 року                                за № (02-05)07

Про скликання 5-ої  сесії

сільської ради VІІІ скликання.

Відповідно до ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

І. Скликати 5-у сесію сільської ради VІІІ скликання  19 березня 2021 року о 11.00 годині в   залі засідань сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік

2. Про створення Молодіжної ради при Клішковецькій сільській раді

3. Про зміни до установчих документів КУ "Клішковецька публічна бібліотека"

4. Про внесення змін до рішення 65-ої сесії сільської ради УІІ скликання від 24.04.2020 року  № 768/65/2020 "Про утворення Центру надання адміністративних послуг Клішковецької сільської ради, як постійно діючого робочого органу, затвердження Положення про нього і Регламенту його роботи"

5. Про внесення змін до Посадового складу Центру надання адміністративних послуг Клішковецької сільської ради, як постійно діючого робочого органу.

6. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад

7. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок (паїв) в адміністративних межах Клішковецької сільської ради.

9. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам

10. Про внесення змін у рішення чергових сесій сільської ради "Про дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність"

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки джля передачі в оренду.

12. Про припинення права користування земельною ділянкою

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (віднговлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для вдення товарного сільськогосподарського виробництва.

14. Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності та типового догоору особистого строкового сервітуту

15. Про відповідь Верховної Ради України на звернення депутатів Клішковецької сільської ради восьмого скликання щодо недопущення підняття цін/тарифів на електроенергію та газ для населення.

16. Про надання дозволу на розроблення детального плану території

17. Про затвердження кандидатури на посаду заступника Клішковецького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

18. Інше.

ІІІ. На сесію сільської ради запросити депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету сільської ради, керівників комунальних установ.

Сільський голова                        В.В.Дронь