Розпорядження№(02-05)43 від 30.11.2020 року "Про скликання 1-ої сесії сільської ради (3-є пленарне засідання) VІІІ скликання"

Дата: 30.11.2020 11:21

КЛІШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від  30 листопада 2020 року                                     за № (02-05)

Про скликання 1-ої  сесії

сільської ради (3-є пленарне засідання)

VІІІ скликання.

Відповідно до ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

І. Скликати 1-у сесію сільської ради VІІІ скликання  10 грудня 2020 року о 11.00 годині в залі засідань Клішковецької гімназії.

ІІ. На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про реорганізацію Перебиковецької сільської ради, шляхом приєднання до Клішковецької сільської ради.

2. Про реорганізацію Шиловецької сільської ради, щляхом приєднання до Клішковецької сільської ради.

3.Про реорганізацію. Малинецької сільської ради, шляхом приєднання до Клішковецької сільської ради.

4. Про реорганізацію Санковецької сільської ради, шляхом приєднання до Клішковецької сільської ради.

5. Про реорганізацію Рухотинської сільської ради, шляхом приєднання до Клішковецької сільської ради.

6. Про утворення старостинських округів та затвердження старост.

7. Про затвердження Регламенту Клішковецької сільської ради VІІІ скликання.

8. Про утворення виконавчого комітету Клішковецької сільської ради

9. Про Положення про постійні комісії Клішковецької сільської ради VIII скликання.

10. Про внесення змін у договір оренди № 1 від 03.07.2019 нерухомого майна, що належить до комунальної власності Клішковецької сільської територіальної громади.

11. Про намір передачі та включення до Переліку першого типу об»єкта комунальної власності територіальної громади для передачі об»єкта в оренду на аукціоні.

12. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради у новій редакції.

13. Про порядок виконання бюджету Шиловецької, Малинецької, Санковецької, Рухотинської, Перебиковецької сільських рад до кінця бюджетного періоду 2020 року.

14. Про внесення змін до сільського бюджету села Малинці на 2020 рік.

15. Про внесення змін до сільського бюджету села Рухотин на 2020 рік

16. Про внесення змін до сільського бюджету села Шилівці на 2020 рік.

17. Про внесення змін до Перебиковецького сільського бюджету на 2020 рік.

18. Про внесення змін до Клішковецького сільського бюджету на 2020 рік.

19. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок (паїв) в адміністративних межах Клішковецької сільської ради.

21. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність шляхом викупу

22. Інше.

ІІІ. На сесію сільської ради запросити депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету сільської ради, керівників комунальних установ.

Сільський голова                        В.В.Дронь