Розпорядження №(02-05)41 від 23.11.2020 року "Про скликання 1-ої сесії сільської ради (2-е пленарне засідання) VІІІ скликання"

Дата: 23.11.2020 10:37

КЛІШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від  23 листопада 2020 року                                     за № (02-05)01

Про скликання 1-ої  сесії  сільської ради

(2-е пленарне засідання) VІІІ скликання.

Відповідно до ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

І. Скликати 1-у сесію сільської ради (2-е пленарне засідання) VІІІ скликання  03 грудня 2020 року о 13.00 годині в   залі засідань сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення змін до  сільського бюджету Клішковецької ОТГ на 2020 рік.

2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.

3.Про створення фінансового відділу Клішковецької сільської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.

4. Про затвердження протоколу про співробітництво із програмою  DOBRE

5. Про внесення змін до штатного розпису КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Клішковецької сільської ради.

6. Про оренду автомобіля для послуг сільської ради.

7. Про структуру затвердження структури та загальної чисельності  апарату Клішковецької сільської  ради  та  її виконавчих органів і витрат на їх утримання

8. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

9. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.

10. Про акт на не виявлення підстав для відмови від підпису протоколу погодження меж.

11. Про виготовлення гербових номерних печаток та штампів виконавчого комітету Клішковецької сільської ради для старост.

12. Розгляд заяв і інше.

ІІІ. На сесію сільської ради запросити депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету сільської ради, керівників комунальних установ.

Сільський голова                        В.В.Дронь