Відбулися громадські слухання про перейменування вулиць в селі Клішківці

Дата: 18.11.2021 15:47

Фото без описуФото без опису15 листопада 2021 року в приміщенні "Центру економічного розвитку" в селі Клішківці по вул. Струмінського відбулися громадські слухання на предмет перейменування вулиць в селі Клішківці, які підпадають під дію ЗУ "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

На порядок денний було винесено питання про перейменування вулиць: Щорса, Гончарова, Чапаєва, Пархоменка, Островського, Моріса Тореза, Котовського, Кірова, Димитрова, Гайдара, Боженка та провулків: Щорса та Гончарова.

Згідно Протоколу громадських слухань №4 від 15.11.2021 року перейменовано наступні вулиці:

Вулиця Щорса на вулицю Миру, провулок Щорса на провулок Миру, вулиця Моріса Тореза на вулицю В.Фокшука, вулиця Боженка на вулицю Н.Яремчука.

Надійшли пропозиції щодо назв вулиць відповідно: Гончарова на Гірська, Молодіївська, Травнева або Миколайчука та провулку Гончарова на провулок Гірський, Молодіївський, Травневий або Миколайчука; вулиці Чапаєва на вулицю Л.Костенко, Квіткова або Примирення.

Триває збір пропозицій щодо назв вулиць: Пархоменка, Островського, Котовського, Кірова, Димитрова, Гайдара.

Наступні громадські слухання відбудуться 01 грудня 2021 року о 10.00 год. в приміщенні "Центру економічного розвитку" в с. Клішківці по вул. Струмінського.

Запрошуються всі бажаючі долучитися до творення історії свого села, зокрема жителі вулиць, які виносяться на обговорення.

Пропозиції щодо нових назв вулиць приймаються в сільській раді (організаційний відділ Манюк Іванна т. 0992296335), а також в коментарях до даної статті.Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)