Громадське обговорення проєкту Стратегії

Дата: 01.10.2021 15:45

Шановні мешканці! У рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), за фінансового сприяння USAID (United States Agency for International Development) в період з червня по вересень 2021 року Робочою групою Клішковецької територіальної громади при сприянні експертів Фонду Розвитку Місцевої Демократії ім. Є. Регульського з Польщі був напрацьований проект документу "Стратегія розвитку Клішковецької територіальної громади на 2021-2027 роки", який сьогодні виносяться на громадське обговорення/консультації.

Консультації триватимуть 3 тижні – з 04 до 24 жовтня 2021 р.

Цей етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців буде залежати в якому напрямі ми будемо будувати спроможну громаду до 2027 року і куди будемо вкладати свої ресурси, державні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги.

Стратегія нашої громади якнайшвидше потрібна нам і для реалізації конкретних проектів на найближчі 3 роки починаючи вже із 2021 року із залученням коштів міжнародної технічної допомоги, зокрема Програми DOBRE.

Після врахування Ваших пропозицій Стратегія буде доопрацьована і винесена на сесію сільської ради для затвердження.

Ваші коментарі, зокрема пропозиції щодо завдань Стратегії, надсилайте до 24 жовтня 2021 року на e-mail:

klishkivci_projects@ukr.net

Формуляр для подачі коментарів, зауважень і пропозицій є доступним на інтернет-сторінці громади та в будинку сільської ради. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що розглядатимуться лише ідеї, подані на формулярі.

Місце прийому пропозицій на паперових носіях: 60014, вулиця Головна, 66, село Клішківці  та у старостатах:

село Малинці, вулиця Івана Франка, 32

село Шилівці, вулиця Миру, 53

село Санківці, вулиця Головна, 96

село Рухотин, вулиця Головна, 13

село Перебиківці, вулиця Шевченка, 80а.

Також за цією адресою Ви можете отримати консультації.

Важливо! Ваші пропозиції будуть братися до уваги за умови, що пропозиції будуть містити ім’я, прізвище та адресу особи, яка їх подає.

Заплановані також публічні консультаційні зустрічі, на які запрошуються всі бажаючі. Вони відбудуться:

1.           зустріч в селі Шилівці (8 жовтня, 12.00, сільська рада або школа);

2.           зустріч в селі Поляна (13 жовтня, 12.00, школа);

3.           зустріч в селі Клішківці (18 жовтня, година, місце);

Щиро запрошую! Прошу також поширити інформацію про дані консультації серед усіх зацікавлених осіб.

Сільський Голова                                                                      Дронь Віктор Васильович

СТРАТЕГІЯ_28/10/2021

Формуляр!!!