Презентація Бюджету для громадян Клішковецької територіальної громади

Дата: 01.10.2021 15:42

01 жовтня 2021 року на території села Клішківці, а саме біля маркету "Добре" в рамках Програми DOBRE відбулася презентація Бюджету для  Клішковецької громади.

Представники робочої групи у складі старост, депутатів та працівників фінансового відділу Клішковецької сільської ради проводили збір пропозицій до бюджету на 2022 рік та вели роз"яснювальну роботу серед населення з метою донести простою та зрозумілою мовою інформацію про публічні фінанси громади.

У брошурах, які розповсюджувалися серед населення, чітко та зрозуміло відображений процес формування бюджету та те, на що протягом року громада витрачає кошти,  висвітлено зв"язок між доходами та видатками, які є в нашому бюджеті.

До участі у даному заході залучалися мешканці громади всіх вікових категорій.

Захід відбувся в рамках Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Клішковецька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

Детальніше ознайомитися з БдГ можна за посиланням