КЛІШКОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Обмін досвідом в рамках Програми DOBRE

Дата: 24.09.2021 16:05

Одним із компонентів програми DOBRE є програма Менторства, в рамках якої за кожною громадою-учасницею четвертої кагорти (громадми менті) закріплюється громади з 3 кагорти (громади ментори), які вибороли право на менторство. Представники громад повинні здійснити візити один до одного з метою налагодження зв"язків та обміну досвідом щодо напрацьованих поектів та програм, які плануються здійснити в рамках Програми DOBRE.

Для Клішковецької громади громадою ментором стала Дмитрівська територіальна громада Кіровоградської області.

22-23 вересня 2021 року робоча група у складі заступника сільського голови Сапогівського Анатолія Миколайовича, начальника ЦНАПу Клішковецької сільської ради Гавриляна Анатолія Анатолійовича, начальника організаційного відділу Манюк Іванни Іванівни відвідала з робочим відитом в рамках Програми DOBRE Дмитрівську громаду, внаслідок чого ознайомилися як працюють проекти, які були започатковані спільно з Програмою DOBRE, відвідали різні локації: молодіжний простір, Дмитрівський сільський будинок культури та сільську бібліотеку, Центр надання соціальних послуг, мережу освітніх закладів, КП "Сількомунгосп", поліцейську станцію, реалізовані проекти Громадського бюджету - 2020, ознайомилися з роботою громадських організацій "Успішні зміни" та "Назавжди разом".

В цілому поїздка була досить вдалою, програма насиченою.

Висловлюємо подяку організаторам поїздки, програмі DOBRE, за надану можливість, а приймаючій стороні  - щиро вдячні за гостинність та обмін досвідом.