Презентація Бюджету для Громадян

Дата: 26.09.2021 10:20

Шановні мешканці Клішковецької територіальної громади, а чи ви знаєте, звідки у бюджеті нашої громади беруться кошти і куди витрачаються?

Відповіді на ці питання ми розмістили у Бюджеті для Громадян.

Що це?

Бюджет для громадян - це документ, в якому простою мовою, без складних визначень і термінології описано - звідки наша громада бере кошти, та куди витрачає.

БдГ наповнений цікавими інфографіками та детально описує надходження і витрати у всіх сферах.

Саме його ми презентуватимемо в рамках публічної акції “Впливай на бюджет своєї громади”.

Кожен мешканець може прийти ознайомитись з бюджетом громади та отримати відповіді на всі питання, які його цікавлять.

На акції будуть присутні керівники громади, фінансисти, депутати, старости та представники місцевих громадських організацій.

І це ще не все - кожен бажаючий може подати пропозиції до бюджету нашої громади на наступний, 2022 рік. Зробити це дуже просто - слід лише заповнити невелику форму.

ЧЕКАЄМО НА ВАС:

1 жовтня 2021 року

село Клішківці

вулиця Головна, 87 (біля магазину ДОБРЕ)

Початок - 10.00

Бюджет для Громадян розроблений нашою громадою завдяки Програмі DOBRE в рамках проєкту “Прозорість місцевих бюджетів”, який реалізують експерти Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети”.