Святкування 30-річчя Незалежності України у Клішковецькій громаді.

Дата: 25.08.2021 17:11

24 серпня Клішковецька громада святкувала 30-річчя Незалежності України. Розпочалося свято покладанням квітів до пам"ятника Леоніду Каденюку. Радість річниці розділила з Клішковецькою громадою депутат Чернівецької обласної ради Любов Олексіївна Годнюк. Далі святкування проводилося на сільському стадіоні під звуки духового оркестру, пісень та несподіваного дощу. Концерт та масові гуляння пройшли гарно, змістовно та цікаво. Дякуємо сільському голові Дроню В.В. за організацію свята та чудову сцену. Хочемо подякувати всім хто долучився до організації свята : Сапогівському А.М, Тимку В.В., Михайлюк Т.В., Білій Л.А, Мельник В.М. Тимчук Н.В., Кузик М.М., Галичанській В.С., Кирилюк О.В., Думанській І.В., Кирилюк О.Т., Галичанському С.С., Александрову В.С., Боштану І.В., Бусуюку В.Ф., Чебану О.Д., Карвацькому М.І ., Числашу О.І., Кушніру Ю.Д.,  Гуцуляк Ю.М., творчим колективам, які приймали участь у концерті , ведучим Марковській І.В. і Николаїшину М.,  батькам та глядачам, які були з нами. Разом ми сила!

Хай процвітає, квітне наша рідна Україна!

Директор Будинку культури с.Клішківці Ткач Г.С.