Питання вакцинації від вірусу COVID-19 це питання здоров"я жителів громади.

Дата: 10.09.2021 12:44

Сьогодні 10.09.2021 року заклади освіти Клішковецької СТГ відвідали директор департаменту охорони здоров’я  Чернівецької ОДА Чорний Олег Васильович і перший заступник голови Дністровської РДА  Малиш Роман Васильович.

Фото без опису

Зустріч з трудовими колективами відбувалася на відкритому просторі. Обговорювалося питання доцільності вакцинації від вірусу COVID-19,  як зробити так, щоб діти могли продовжувати ходити в школу навіть якщо громада потрапить у "жовту" чи "помаранчеву" зону карантину? Гості відповіли на ряд питань працівників освіти та обслуговуючого персоналу.

Згідно з постановою КМУ тільки заклади освіти, 80% працівників яких вакцинувалися від COVID19, зможуть продовжувати свою очну роботу при посиленні карантинних заходів.