8-а сесія (1-е пленарне засідання) VІІІ скликання - 14.07.2021 року

Дата: 14.07.2021 16:10

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про визнання повноважень депутата Клішковецької сільської ради VIII скликання від ПП «СЛУГА НАРОДУ» Палагнюк Н.С.

2. Про внесення змін до складу постійних комісій сільської ради.

3. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Клішковецької сільської територіальної громади.

4. Про виконання бюджету Клішковецької сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року

5. Про затвердження передавальних актів, створення комунальних установ та затвердження Статутів.

6. Про виконання фінансового плану КНП «Клішковецький центр ПМСД» за І півріччя 2021 року.

7. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для розміщення об’єктів рекреаційного призначання в с. Шилівці Клішковецької територіальної громади.

8. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

9. Про передачу земельних ділянок (паїв) у власність громадянам на підставі технічних матеріалів.

10. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

11. Про зміну конфігурації земельної ділянки.

12. Про надання дозволу Кушнір П.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду для передачі в оренду.

13. Про припинення права користування земельною ділянкою.

14. Про продаж земельної ділянки в с.Малинці вул.. О.Степанової,5

15. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ "ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО"

16. Про прийняття земельної ділянки у комунальну власність в с. Рухотин.

17. Про акт не виявлення підстав для відмови від підпису протоколу погодження меж.

18. Про продовження дії рішення 13-ої сесії Перебиковецької сільської ради VII скликання № 41 від 16.05.2018 року «Про припинення (ліквідацію) комунального закладу Зеленолипська загальноосвітня школа І ступеня Перебиковецької сільської ради Хотинського району Чернівецької області.

19. Про затвердження проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок приватної власності із зміною цільового призначення.

Результати відкритого поіменного голосування

Реєстр відвідування сесії