7-а сесія VІІІ скликання - 17.06.2021 року

Дата: 17.06.2021 17:14

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету Клішковецької територіальної громади на 2021 рік.

2. Про затвердження Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Клішковецької сільської територіальної громади.

3. Про затвердження Програми з підвищення ефективності управління активами Клішковецької сільської територіальної громади на 2021-2024 роки.

4. Про затвердження акту приймання-передачі.

5. Про передачу основних засобів та ІНМА Фінансовому відділу сільської ради.

6. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку на об»єкти комунальної власності.

7. Про схвалення проекту договору про співробітництво Клішковецької сільської територіальної громади та Недобоївської сільської територіальної громади у сфері надання послуг з питань містобудування та архітектури.

8. Про схвалення проекту договору про співробітництво Клішковецької сільської територіальної громади та Рукшинської сільської територіальної громади у сфері надання послуг з питань містобудування та архітектури.

9. Про затвердження Положення про громадські слухання в Клішковецькій СТГ.

10. Про затвердження Положення про орган приватизації.

11. Про створення органу приватизації житлового фонду та порядку передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян.

12. Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна.

13. Про надання згоди на припинення співробітництва територіальних громад.

14. Про дострокове припинення повноважень депутата Клішковецької сільської ради Ленюка Р.А.

15. Про співробітництво територіальних громад.

16. Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу серед закладів загальної середньої освіти комунальної власності Клішковецької сільської ради щодо визначення опорних закладів освіти.

17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

18. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництво.

19. Про проведення земельних торгів у формі аукціону та затвердження умов продажу права користування земельною ділянкою.

20. Про прийняття у комунальну власність Клішковецької сільської ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

21. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

22. Про передачу земельних ділянок (паїв) у власність громадянам на підставі технічних матеріалів.

23. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власності громадянам.

24. Про взяття на баланс земельної ділянки для будівництва та обслуговування об»єктів фізичної культури і спорту в с.Поляна.

25. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для садівництва.

26. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою про поділ земельної ділянки комунальної власності Клішковецької сільської ради.

27. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель села Малинці.

28. Про прийняття земельної ділянки у комунальну власність.

29. Про проведення земельних торгів у формі аукціону, затвердження умов продажу комунального майна.

30. Про внесення змін до штатного розпису Малинецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - закладу дошкільної освіти.

Результати відкритого поіменного голосування.

Реєстр відвідування сесії