6-а сесія УІІІ скликання - 05.05.2021 року

Дата: 05.05.2021 17:10

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету Клішковецької територіальної громади на 2021 рік.

2. Про виконання бюджету Клішковецької сільської територіальної громади за І квартал 2021 року.

3.Про Положення про звітування Клішковецького сільського голови, членів виконавчих органів, в тому числі старост, постійних комісій та депутатів Клішковецької сільської ради.

4. Про затвердження Кодексу етики депутатів Клішковецької сільської ради.

5. Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Клішковецької сільської ради.

6. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Клішковецької сільської ради.

7. Про створення Центру надання соціальних послуг Клішковецької сільської ради.

8. Про створення робочої групи з розробки Плану місцевого економічного розвитку Клішковецької сільської територіальної громади в рамках програми «Добре» та затвердження Положення про неї.

9. Про включення до Переліку першого типу об’єкта комунальної власності територіальної громади для передачі об’єкта в оренду на аукціоні.

10. Про затвердження Порядку відчуження комунального майна, що належить до комунальної власності Клішковецької сільської ради.

11. Про виконання фінансового плану КНП «Клішковецький центр ПМСД» за І квартал 2021 року.

12. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання оплачуваних суспільно корисних робіт на 2021-2023 роки»

13. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

14.Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок (паїв) в адміністративних межах Клішковецької сільської ради.

15. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

16. Про припинення права користування земельною ділянкою.

17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18. Про передачу в оренду не витребуваних земельних ділянок (паїв) ТзОВ «Люд-Вік Агро».

19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) ТзОВ «Люд-Вік Агро».

20. Про передачу в оренду не витребуваних земельних ділянок (паїв).

21. Про надання в оренду земельних ділянок для обслуговування нежитлових приміщень.

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

23. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) власність шляхом викупу.

24. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки приватної власності із зміною цільового призначення.

25. Про зміну конфігурації та площі земельної ділянки.

26. Про надання у користування на умовах оренди частини рибогосподарського водного об’єкту в с.Клішківці урочище «Малинецький яр» для розміщення плавучих рибних садків.

27. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

28. Про внесення змін до рішення 3-ої сесії сільської ради VІІ скликання № 39/03/2016 від 14.01.2016 року та затвердження в новій редакції Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і організацій, які належать до комунальної власності Клішковецької сільської територіальної громади.

29. Про схвалення проекту договору про співробітництво.

30. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку на об»єкти, які фінансуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Результати відкритого поіменного голосування

f